Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
33dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / Zdalne sterowanie komputerem szyfrującym
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-894 MHz |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
15W 4G WIFI Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker czarny do audytoriów
| Model: | EST-808P |
|---|---|
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
| Częstotliwość zagłuszania: | GSM / CDMA / AMPS / DCS / PHS / 3G (WCDMA,) / 4G, 2.4G Wifi / Bluetooth / wideo bezprzewodowe |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego Bluetooth dla szkół, 33dBm
| Zakres zagłuszania: | 1-25m (-85dbm) |
|---|---|
| Model: | EST-808P |
| Częstotliwość: | 930-960 MHz |
8-pasmowy ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Rozmiar: | 140×75×35 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
Jony ujemne Anion Oczyszczacz powietrza Telefon komórkowy Jammer sygnału 2G 3G 4G WIFI dla domu
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Funkcjonować: | oczyszczacz powietrza, blokowanie sygnału telefonu komórkowego |
| Nazwa produktu: | zagłuszacz sygnału oczyszczacza powietrza |
3G GPS Bluetooth pełnozakresowy bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z 8 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Zakres zagłuszania: | 1-30 metrów |
Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy, wielofunkcyjny
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
Bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G z zagłuszacz sygnału GSM / GPS / Wifi
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Numer modelu: | EST-808M |
GPS Satelitarny telefon komórkowy Zagłuszacz / bloker sygnału 33dBm z anteną Omni
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
|---|---|
| Pobór prądu: | 150mA |
| Moc wyjściowa: | 2mV |
Czarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego GPS dla szkół, 5 W CDMA / GSM Blocker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
| Czas pracy: | 2-3 godziny bez przerwy |

