Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G WiFi AC 220V Wbudowane anteny
| Wrażliwy: | -110dBm |
|---|---|
| Moc robocza: | AC 220V |
| Pobór energii: | około 100W |
Srebrny telefon komórkowy ze stali nierdzewnej zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania dla policji i centrum dowodzenia
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie anten blokujących sygnał telefonu komórkowego 2
| Częstotliwość: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1, 4G2 |
|---|---|
| Waga: | 1,5 kg |
| Wejście zasilania: | AC160V-240V |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G / 4G / WIFI / + GPS, przenośne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Sygnał |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Profesjonalne audytorium Jammer sygnału telefonu komórkowego z zasięgiem zagłuszania 15m
| zakres zagłuszania: | 1-15m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy, blokowanie sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Biblioteczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z dostępnym systemem AMPS / TACS / NMT
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
11 zespołów ze stali nierdzewnej srebrna zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego blokująca telefon komórkowy i WIFI / słuchawki
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
Urządzenie do blokowania sygnału telefonu komórkowego 1-30M Jammer sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z regulacją mocy z GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |

