Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Ręczny bloker sygnału telefonu komórkowego 3G / 2G EST-808HC z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Wifi / Bluetooth / Bezprzewodowa blokada sygnału wideo telefonu komórkowego EST-808HF
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
Przenośny zakłócacz / bloker sygnału telefonu komórkowego 3G EST-808HA, 2110 - 2170 MHz
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | DC8V 1500mAh |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego 3G GSM CDMA 25dBm do biura, 3 anteny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Jammer sygnału telefonu komórkowego 4G 5G WIFI 22 pasma 150W o dużej mocy
| zakres zagłuszania: | 1-200㎡ (nadal zależy od siły sygnału na danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Rozmiar: | 380* 220* 85mm |
808HE 3G / WIFI / GPS Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, 3 anteny
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 1W |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA / DCS / GSM / WIFI do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Wymiar: | 97(dł)×48(szer)×18(wys)mm |
Zdalne sterowanie Przenośny ręczny telefon komórkowy Jammer sygnału 5 pasm
| zakres zagłuszania: | 1-20m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm /1W |
200-300m 6 zespołów Prison Tender Telefon komórkowy Zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | Promień 200-300M |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. Anteny kierunkowe/6 szt. Anteny dookólne (opcjonalnie) |
| Pasmo pracy (MHz): | 6 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, 4G, GPS |
EST-808LA Zagłuszacz wysokiej mocy 42dBm, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego na zamówienie
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |

