Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Wifi / Bluetooth / Bezprzewodowy zagłuszacz sygnału wideo telefonu komórkowego CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Antena wzmacniająca sygnał telefonu komórkowego GSM CDMA, niestandardowa zagłuszacz bezprzewodowy 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Numer modelu: | EST-808D |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
24dBm CDMA / GSM MINI Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-3m (-75dBm) |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G Jammer wysokiej częstotliwości EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
40W Regulowany telefon komórkowy Wifi Jammer WIFI 4G LTE CDMA Bloker sygnału EST-505F8
| Rozmiar: | 380 (dł.) × 300 (szer.) × 90 (wys.) mm |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz blokujący sygnał |
4G WiFi Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Pilot EST-601J10
| Zasilacz: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Wymiar: | 270(dł)×240(szer)×60(wys) |
| Nazwa: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
Wewnętrzny wielokierunkowy zakłócacz sygnału telefonicznego Ellular 33dBm 4Band Blocker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość bloku: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Przenośny zagłuszacz / wyłącznik / izolator sygnału telefonu komórkowego 2G 3G EST-808HB
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
EST-808D Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego GSM 33dbm (5 anten), 930 - 960 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Przenośny koder sygnału telefonu komórkowego / bloker sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Pobór mocy: | 5W |
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |

