Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
14 antena o dużej mocy regulowana zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego pełne pokrycie wszystkich sygnałów;
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 14 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wbudowane anteny do WIFI 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥34,5dBm |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/15A |
| Pobór energii: | ≤70W |
25M Jamming Range 3G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2110-2170 MHz dla sądu;
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
EST-502F24 Jammer sygnału telefonu komórkowego OEM 24 pasma Wszystkie blokowanie sygnału bezprzewodowego
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 1 - 40 m Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502F22 22 pasma 44 W Całkowita moc wyjściowa
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
Pulpit 4-pasmowy 30dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Antena: | 4 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 4 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth; |
8 pasm 2G 3G 4G dookólny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
1-40m Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30 kanałów kryty 12-miesięczna gwarancja
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 30 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 30 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/ |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego średniej mocy, kieszonkowy zagłuszacz telefonu komórkowego
| Odległość zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Przepustowość zakłócacza (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Temperatura: | -10 do +55 ℃ |
Wykrywanie wszystkich sygnałów Army Prison Cell Phone Jammer Selective Jammer
| Częstotliwość: | OEM |
|---|---|
| Funkcja 1: | Wszystkie wykrywanie i zbieranie sygnału w okolicy |
| Funkcja 2: | Ustawienie kontroli czarno-białej listy |

