Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Plecak wojskowy GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
Plecakowy pilot zdalnego sterowania Jammer o dużej mocy 8 kanałów Blokowanie promienia 80M
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 5-10W (37-40dBm) +/-200mW |
| Zasięg: | 10-80m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
Urządzenia do śledzenia pojazdów GPS 4G / urządzenia do śledzenia pojazdów GPS
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Wielofunkcyjna kamera weryfikacyjna sygnału dźwiękowego Lens Finder RF Bug Detector
| Zakres wykrywania: | 50 MHz ~ 6,0 GHz |
|---|---|
| Błąd bezprzewodowy (2 mW): | do 25 stóp (sygnał dźwiękowy) / do 15 stóp (dźwięk) |
| Kamera bezprzewodowa 10 mW 2,4 GHz: | do 15 stóp |
Jammer dużej mocy 2G / 3G / WIFI, wzmacniacz telefonu komórkowego DC5V
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Wodoszczelny zewnętrzny dronowy zakłócacz urządzenie przeciwdronowe przeciwdronowy system obrony drona EST-710G3
| zakres zagłuszania: | Promień 300-500 metrów |
|---|---|
| Waga: | 4,95 kg |
| Wielkość: | Właściciel: 280*180*90 mm; Antenna: 500 mm |
Wysoko efektywny system ochrony GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Stacjonarne blokowanie nagrywania ultradźwiękowego antyszpiegowskiego w celu zachowania tajemnicy wojskowej
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Urządzenie do nagrywania głosu jako telefon komórkowy, pióro do nagrywania, dźwięk, ukryty mikrofon |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |

