Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Zagłuszacz sygnału GPS o dużej mocy / izolator sygnału telefonu komórkowego 3 anteny;
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 1 W |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
12 Antena GPS Signal Jammer Blokada do montażu na ścianie do izolowania sygnału GPS samochodu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Ręczny przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KE do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Profesjonalne urządzenia do nagrywania dźwięku/zagłuszacze sygnału dla bezpieczeństwa
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Urządzenie do nagrywania głosu jako telefon komórkowy, pióro do nagrywania, dźwięk, ukryty mikrofon |
Ukryty zagłuszacz mikrofonu bezprzewodowego / Metalowy zagłuszacz sygnału audio Czarny
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Urządzenie do nagrywania głosu jako telefon komórkowy, pióro do nagrywania, dźwięk, ukryty mikrofon |
EST-808KF Zagłuszacz telefonu komórkowego GPS Częstotliwość 1500 - 1600 MHZ, 4 anteny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
34dbm Zagłuszacz sygnału GPS Wifi / 4G Blokowanie sygnału z 8 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Numer modelu: | EST-808M2 |
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Jammer sygnału EST-808H10
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
WIFI Car GPS Blocker Signal Jammer EST-808KE, częstotliwość 1500 - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Mini Satellite GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF dla pojazdów, 30dBm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |

