Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
34dBm Jammer zdalnego sterowania 2G / 3G / 4G 30M Blokowanie sygnału mobilnego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz zdalnego sterowania |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Radiusz 1-40m 2W 10 kanałów 5G Signal Jammer Przenośna walizka
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Samochodowy Tracker GPS Jammer / Bloker EST-808KA2 z anteną
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Pobór prądu: | 150mA |
Zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania GSM EST-505D, częstotliwość 930-960 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
5 Antena GSM 3G Jammer zdalnego sterowania 2100 - 2200 MHZ dla wojska
| Pobór mocy: | 4W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
| Wymiar: | 245 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
Znakomity zagłuszacz pilota
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Zagłuszacz pilota zdalnego sterowania 34dBm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
CDMA Mobie Telefon Zdalne sterowanie Jammer / Blocker EST-505E na zamówienie
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Pulpit zdalnego sterowania 3G / GSM Zagłuszacz telefonu komórkowego / Bloker EST-505A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
8 anten VHF/UHF + 3G signla jammer/blocker telefonu komórkowego;
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |

