Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Wifi Wireless Video Przenośny Jammer do telefonów komórkowych EST-808HD, 2400 - 2500 MHz
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 1 antena |
Wifi Bezprzewodowa Przenośna Jammerka do Telefonów Komórkowych
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 1 antena |
Czarny bloker sygnału telefonu komórkowego 35dBm 4G Telefon komórkowy / GPS / WIFI
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Antena 510 mm 960 MHz 190 W Plecak Jammer do telefonów komórkowych 2G 3G 4G
| Kolor: | Zieleń wojskowa |
|---|---|
| Antena: | 6 szt. dookólnych anten FRP o wysokim zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokować ogólnoświatową sieć komórkową 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
GSM CDMA Signal Prison Ukryty zagłuszacz sygnału 32W 16 pasm
| Funkcja: | z modułem zagłuszania sieci, zdalne sterowanie wszystkimi zagłuszaczami za pomocą komputera; |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-30 M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokaliza |
| Antena: | 16 wbudowanych anten kierunkowych |
250W High Power Jammer do telefonów komórkowych stacjonarny do 4G 5G Indoor
| Maksymalna moc wyjściowa: | 250W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-24VDC/42A |
| Pobór energii: | ≤750W (220V/3,5A) |
2G 3G 4G Sygnał WiFi Jammer telefonu komórkowego o dużej mocy 960 MHz 8 pasm
| Nazwa: | Jammer o dużej mocy |
|---|---|
| Antena: | 8 sztuk wielokierunkowych anten FRP o dużym zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokuj ogólnoświatową sieć mobilną 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sygnał Jammer Pilot 25m
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM / CDMA / DCS / PHS / 3G / TD-SCDMA / WCDMA / 4G / 4G LTE / 5G / 2.4G WIFI / 5.8G |
Przetarg / Bid 2G 3G 6 zespołów Scrambler do telefonów komórkowych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 6 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Zagłuszacz do telefonów komórkowych o dużej mocy 12 pasmowy przenośny 12 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | Promień 50-150M |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |

