Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
12 pasm 3G 4G 5G Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 800 W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/150A |
| Pobór energii: | ≤3000 W |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego o dużej mocy Wifi (CDMA GSM DCS PCS 3G)
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Jednopasmowy przenośny telefon komórkowy Jammer WIFI Bluetooth Wireless
| zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -30 ~ 60 ℃ |
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |
GPS + WIFI + 3G Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego EST-808HI do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
Biblioteka 808HI Przenośny Jammer do telefonów komórkowych GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego WIFI / bloker sygnału mobilnego z 3 antenami
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
| Pobór mocy: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Jammer sygnału 18 kanałów Handheld do użytku bezpieczeństwa
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Typ anteny: | Antena dookólna o zysku 2dBi |
8-pasmowy ręczny zakłócacz sygnału GPS zapobiegający śledzeniu 2G 3G WiFi 2500 MHz
| Rodzaj: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Funkcjonować: | współpracuje ze wszystkimi typami urządzeń śledzących, zapobiega śledzeniu lub lokalizacji, aby chro |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
5-pasmowy bloker zakłóceń 3G 4W EST-505D, 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |

