Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Mobilne urządzenie do zagłuszania kontroli sieci z bezpłatnym oprogramowaniem do zarządzania Jammerem na komputery PC
| Funkcjonować: | ustawienie automatycznego wyłącznika czasowego |
|---|---|
| Funkcja: | może być kontrolowany przez nasze oprogramowanie komputerowe do zarządzania zagłuszaniem; |
| Aplikacja: | Szkoły, więzienia i inne miejsca, w których zagłuszacze sygnału są używane w partiach |
Blokada sygnału GPS papierosów 808SC z anteną dookólną
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-5m (-75dBm) |
30dBm Wifi / Blue Tooth / Bezprzewodowa zagłuszacz wideo EST-808FII z 2 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
4 pasma Wysokiej mocy antydrone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Bloker zdalnego sterowania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
80m Bezprzewodowy przenośny zagłuszacz telefonów komórkowych RCIED Scrambler częstotliwości radiowych
| Rodzaj: | Przenośny plecak o dużej mocy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
Regulowany zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania telefonu komórkowego do szkoły EST-505F
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
30dBm Przenośny telefon komórkowy GPS Jammer / bloker / tarcza
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
| Wymiar: | 85(dł)×50(szer)×23(wys)mm |
4-pasmowy przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 30dBm EST-808SF, zagłuszacz sygnału CDMA / GSM
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 500mW |
Lekki bloker częstotliwości telefonów komórkowych, ręczny zagłuszacz telefonów komórkowych o mocy 500 mw
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
Stacjonarne anteny dookólne 3G 4G 5G 10 zespołów telefon komórkowy i Wifi Jammer
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥34dBm (2,5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤80W |

