Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Naścienne 8-pasmowe urządzenie do zakłócania sygnału telefonu komórkowego 8W
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 sztuk wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Przenośny 80m blokujący 5W 11 kanałów 5G Signal Jammer
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-80m |
|---|---|
| Antena: | 11 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 11 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego, wbudowany bezprzewodowy zagłuszacz sygnału 1-15M
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Stacjonarne urządzenie blokujące sygnał telefonu Promień 20m dla 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V (wyjście DC5V 12A) |
|---|---|
| Anteny: | 12 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 400 (dł.) × 130 (szer.) × 40 (wys.) mm |
Zagłuszacz sygnału mobilnego wysokiej częstotliwości AC160V-240V Blokowanie 1-30M
| odległość blokowania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Szkolne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego / urządzenie zagłuszające telefon komórkowy 34dBm
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Pełnopasmowa bezprzewodowa plastikowa blokada sygnału telefonu komórkowego 1-30M dla CDMA GSM PHS
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
Mini urządzenie do śledzenia sygnału GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
EST-808KA2 Zagłuszacz sygnału GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
Wzmacniacz / bloker sygnału telefonu komórkowego CE / ROHS z antenami dookólnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

