Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Przenośny samochodowy zagłuszacz sygnału GPS / bloker / izolator EST-808KB na zamówienie
| Częstotliwość: | 1500-1600 MHz |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502C8 12W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Wewnętrzne zagłuszacze sygnału telefonu komórkowego 8 pasm Regulowany pilot 12W EST-502C8
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
WIFI 3G Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, bloker sygnału mobilnego 6 Antena
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
CDMA Handheld GPS Blocker Recenzje DCS / PHS Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-970MHz |
| Port wyjściowy: | CDMA |
50W Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer o dużej mocy 12 pasm EST-850LC12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Pobór energii: | ≤3000 |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 30M Regulowany promień z 8 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
12 pasmowy zakłócacz sygnału telefonu komórkowego
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-10 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 5-80 m |
| Zasilanie: | AC 110 ~ 240 V 45 ~ 60 Hz |
2G 3G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3 Anteny dookólne Rozmiar ręczny
| Zakres zagłuszania: | 0.5-15m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa:: | +30dBm/1W |
Zagłuszacz sygnału GPS telefonu komórkowego 3G z zagłuszaczami GPRS / DCS / UMTS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505J |

