Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarne wbudowane anteny do sieci WIFI 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150W |
Przenośne ręczne urządzenia śledzące Anti All GPS GSM GPRS UMTS Wszystkie zagłuszacze sygnału GPS i Lojack
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
bezprzewodowy telefon komórkowy Wifi Signal Jammer GSM CDMA 3G 4G
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
|---|---|
| Wymiar: | 345 (dł.) × 160 (szer.) × 52 (wys.) mm |
| Półśrednica przechwytywania: | 1-25 m (-85dBm) |
Cyfrowe blokery telefonów komórkowych Jammers / Jammer WIFI do telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Źródło zasilania Zewnętrzna antena Jammer/bloker sygnału telefonu komórkowego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
2G 4G VHF UHF 5.8G Wifi Zagłuszacz częstotliwości telefonu komórkowego Wbudowana 8 anten
| Materiał: | Plastikowa obudowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny/Biały/Szary |
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
2G / 3G / 4G + VHF + UHF + 5.8G Wifi Zagłuszacz częstotliwości telefonu komórkowego Wbudowany z 8 antenami
| Materiał: | Plastikowa obudowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny/Biały/Szary |
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
Pojedyncze anteny Samochodowy zagłuszacz sygnału GPS Przenośny ręczny Rozmiar 95x45x18 mm
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
| Rozmiar: | 95x45x18mm |
195 * 95 * 34 mm GPS WiFi Bluetooth Jammer sygnału Non Stop działa 5 pasm
| Zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 5 anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm/1W |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI dla szkół i armii EST-505C2
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

