Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Telefon komórkowy 24 Anteny 44W VHF UHF 5G Zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315 |
2G 3G 4G 5G Telefon komórkowy Wifi Jammer High Power Stacjonarny pilot zdalnego sterowania
| Maksymalna moc robocza: | ≥34dBm (2,5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤80W |
Biały telefon komórkowy ze stali nierdzewnej Scrambler sygnału zakłócającego odległość 1-30 m materiału
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
Urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego CDMA GSM Zakres 1-20M dla audytoriów / sądu
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Regulowany promień blokowania sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-22M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Przenośne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G do sali konferencyjnej
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
Wielofunkcyjny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
High Power WIFI 2G / 3G Jammer do telefonów komórkowych z wentylatorami chłodzącymi, 6 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
Kryty 808M UHF / VHF GPS Zagłuszacz sygnału 8-pasmowy o dużej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
20 Chancel 3G 4G 5G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych Wysoki zysk na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 210W |
|---|---|
| Nazwa: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G 5G |
| Pobór energii: | ≤600W |

