Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
800mW 30dBm Zagłuszacz sygnału GPS 1500MHZ Blocker, Zagłuszacz GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker / izolator EST-808KC, 3 anteny
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 1 W |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
AC 220V 12 anten 2W 35m Blokowanie zagłuszania sygnału 5G
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-35M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Przenośny telefon komórkowy Jammer sygnału GPS 808KB z zasięgiem 10m dla wojska
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1500-1600 MHz |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Ręczny samochodowy zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KB, częstotliwość 1500 - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
24dbm Jammer sygnału GPS EST-808KC, blokada sygnału telefonu komórkowego GSM / CDMA z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
EST-808KC Jammer sygnału GPS + blokada telefonu komórkowego z 3 antenami, czarna
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
Zagłuszacz sygnału GPS z trzema pasmami antenowymi, zagłuszacz GSM do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
Zagłuszacz sygnału GPS CDMA / GSM 24dbm, bloker sygnału antenowego dla wojska
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Certyfikat: | CE/ROHS |
| Pobór mocy: | 1 W |
Przenośny zakłócacz sygnału GPS o mocy 800 mW o wysokiej częstotliwości 1500 MHZ - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |

