Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
8 kanałów pełnych częstotliwości blokowanie sygnału telefonu komórkowego z dobrym chłodzeniem
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
6W 3-pasmowy mini przenośny zagłuszacz sygnału GPS EST-808SG do stacji obsługi
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Mini Anti GPS Signal Jammer Tracker z pełną anteną tropizmu, bez przełącznika
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
EST-808KA1 Promień zakłócania sygnału GPS 2 - 5 metrów w samochodzie (z anteną)
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Pobór prądu: | 150mA |
Opcjonalne oprogramowanie do inteligentnego zarządzania IoT EST-804F12 12 pasm telefon komórkowy 2G 3G 4G 5G WIFI Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
OEM 16-pasmowy bloker sygnału Telefon komórkowy WIFI GPS VHF UHF Pilot sygnału Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 16 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie w pomieszczeniach stacjonarnych
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V (wyjście DC5V 12A) |
|---|---|
| Anteny: | 10 anten dookólnych |
| Waga: | około 2KG |
EST-502F18 Blokowanie telefonu komórkowego 18 pasm WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 18 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 18 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
OEM 20 zespołów telefon komórkowy 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 20 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 20 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
1-40m Regulowany 24/7 Ciągle działający 8 zespołów Telefon komórkowy 2G 3G 4G WIFI GPS Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |

