Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Mała kieszonkowa Wifi/Bluetooth/Bezprzewodowa kamera wideo/Bloker EST-808HD
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
10 kanałów 5W 37dBm 5G Signal Jammer z ustawieniem timera
| Zakres zagłuszania: | 1-60 m (w kierunku anteny panelowej) |
|---|---|
| Antena: | Kierunkowa antena panelowa |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 10 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/ |
7/24 Stale działający pilot blokujący sygnał telefonu komórkowego do użytku w samochodzie
| zakres zagłuszania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Anteny: | 3/6/8/10/12 anten dookólnych |
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz szyfrujący telefon komórkowy |
808HI Przenośny 6-pasmowy telefon komórkowy Wifi + Jammer GPS z 10m zasięgiem zagłuszania
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |
Ekran LCD Zasilacz sieciowy 33dBm/2W Blokada odbioru telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego o zasięgu 10 metrów 30dbm z DCS / PHS, 6 anten
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
VHF UHF Lojack Radio mały kieszonkowy zagłuszacz 10 anten CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania Scrambler WiFi GPS
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
Zagłuszacz zdalnego sterowania Wimax 3G, zagłuszacz sygnału WiFi z anteną kierunkową
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | 16W |
4 Anteny Zagłuszacz zdalnego sterowania dla Niestandardowego, zasięg zagłuszania 1 - 15 m
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Pobór mocy: | 3W |

