Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
12W białe plastikowe urządzenie blokujące telefon komórkowy Odległość zagłuszania 1-30M
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
| Moc wyjściowa: | 12W |
Czarny telefon komórkowy Scrambler Device do Wifi / Bluetooth / Wireless Vedio
| Zakres zagłuszania: | 1-27M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS telefonu komórkowego 3G z 10-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
10-pasmowy zagłuszacz sygnału GPS, zagłuszacz Lojack, z wbudowaną baterią i wtyczką AC
| Zasilacz: | AC 100-240V i 24V akumulator |
|---|---|
| Wymiar: | 450mm x 270mm x 105mm |
| Aplikacja: | użycie bezpieczeństwa lub użycie nadzoru |
Mini Satellite 30dBm Zagłuszacz sygnału GPS / Bloker EST-808KF dla pojazdów
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
12W białe plastikowe urządzenie blokujące telefon komórkowy Odległość zagłuszania 1-30M
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
| Moc wyjściowa: | 12W |
Lekkie urządzenie szyfrujące telefon komórkowy do WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| Zakres zagłuszania: | 1-27M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Antena dookólna zagłuszacz sygnału GPS Czarny L1 Anti Tracker z przełącznikami
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
UAV Anti Drone Box Zagłuszacz sygnału GPS, wysoki zasięg ekranowania przy 1800 metrach
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Waga produktu: | 6.25 KG |
| Cel zakłócający: | UAV lecący poniżej 1800m |
Bloker sygnału ze stali nierdzewnej w sali egzaminacyjnej do telefonu komórkowego 870-880 MHz CDMA
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| SPRZECIW ZACISKÓW: | GSM, 3G, 4G, WIFI, BLUETOOTH, UHF, VHF I tak dalej |

