Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Kryty 34dBm 8 Anteny Przerywacz sygnału telefonu komórkowego do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Model nr: | EST-808M2 |
EST-808LB Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego DCS / PHS dla szkół o dużej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 75 W EST-808LB
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy dla szkół EST-505C z pilotem
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Zagłuszacz / osłona / bloker sygnału telefonu komórkowego 6W EST-505BF z 4 antenami
| Pobór mocy: | 6W |
|---|---|
| Waga: | 2,5 kg |
| Wymiar: | 200 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
Wewnętrzny pilot zdalnego sterowania Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Promień 40m 22 anteny dookólne
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Przepustowość robocza: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
8 pasm Promień 35m Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-504K8 130W High Power DC12V 20A
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-35 M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokaliz |
|---|---|
| Antena: | 8 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Anteny Pilot zdalnego sterowania
| Zakres zagłuszania: | 0-40m regulowany (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
12-pasmowy bloker sygnału telefonu komórkowego Regulowany stacjonarny pilot 3G 4G 5G WiFi
| Promień zagłuszania: | 1-60 M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 12 zewnętrznych anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
24-pasmowe regulowane urządzenie zagłuszające sygnał telefonu komórkowego Zakłócacz sygnału GPS
| Zakres zagłuszania: | Regulacja 1-40m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 24 szt. Anteny dookólne o wysokim zysku |
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | ≤ 33dBm / 2W (regulowane pokrętłem regulacji mocy) |

