Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
2400 MHz WIFI + 3G / 2G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych EST-808HF na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
Przenośny bloker zakłócania telefonów komórkowych 3G EST-808HA, częstotliwość 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych WIFI GPS EST-808KG z pięcioma antenami, czarny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 5 Antena |
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych Bluetooth 3G EST-808SG2 z pilotem
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Wymiar: | 97(dł)×48(szer)×18(wys)mm |
1W 10 Antena 4500mAh Walkie Talkie Zagłuszacz sygnału
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonów komórkowych CDMA / GSM 25dBm z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
808LE High Power Jammer 47dBm, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z 5 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 47dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Jammer o dużej mocy do telefonów komórkowych
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Bezpieczeństwo Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G 25dBm CDMA / GSM Blocker
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Przenośny telefon komórkowy + 3G + Wifi + zakłócacz sygnału GPS z wentylatorami chłodzącymi
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10m |

