Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
40M 2W 22 Antena 5G Zagłuszacz sygnału z ładowaniem samochodowym
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne o wysokim zysku |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
3-pasmowy przenośny telefon komórkowy Jammer Handheld do WiFi Bluetooth GPS 3G
| Promień zagłuszania: | 1-15m (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm/1W |
Ładowanie samochodu 8 anten 5G Zagłuszacz sygnału GPS 16W
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych o wysokim zysku |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
28 pasów Ręczny zakłócacz słuchawki komórkowej WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 miesięcy gwarancji
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 18 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
10 Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego z anteną z dwufunkcyjną baterią i działającą wtyczką AC
| Moc wyjściowa: | każde pasmo 2W, łącznie 20W |
|---|---|
| Waga produktu: | około 6,7 kg |
| Typ zagłuszacza: | Zagłuszacz radia, zagłuszacz RF, zagłuszacz telefonu komórkowego, zagłuszacz samochodu |
GPS Signal Przenośny telefon komórkowy Jammer 8 Antena 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią wewnątrz
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
100-240V AC Adapter Przenośny Jammer do telefonu komórkowego 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Alarm niskiego poziomu baterii
| zakres zagłuszania: | Promień 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Pełnofrekwencyjny telefon komórkowy WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Przenośny zakłócacz sygnału
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 27 pasm, w tym GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,4 |
Antena blokująca sygnał GPS telefonu komórkowego do samochodu Anti Tracker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Prąd zużycia: | 150mA |
Zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania telefonu komórkowego 3G EST-505B z 4 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |

