Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
EST-505C 3G Jammer zdalnego sterowania 34dBm dla niestandardowego zasięgu zagłuszania 1 - 20 m
| Pobór mocy: | 4W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
4 Antena CDMA Zagłuszacz pilota zdalnego sterowania EST-505D 850 - 894 MHz do teatru
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
505A Znakomity zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania z 15-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
9-pasmowy 16W telefon komórkowy zagłuszacz / bloker 34dBm, 8 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
12 zespołów 5g Jammer do telefonów komórkowych Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
Wodoodporny zagłuszacz o dużej mocy 75 W, zagłuszacz więzienny do telefonów komórkowych 2G / 3G
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Przenośny telefon komórkowy z walizką GPS WiFi Signal Jammer 11 pasm z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
5W 11 Antena GPS WiFi 5G Signal Jammer Przenośna walizka
| zakres zagłuszania: | Promień 1-60 m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 11 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
3G 4G 5G Telefon komórkowy Blokowanie Wi-Fi 18 pasm Zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania
| Dostawca energii: | Wejście AC100V-240V (wyjście DC12V 20A) lub zasilacz samochodowy DC12V |
|---|---|
| Anteny: | 18 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 390*235*58mm (bez anten) |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 3,2 W, osłona zagłuszacza anteny 3G / GPS 4
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

