Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
WIFI 30dBm Urządzenie do śledzenia pojazdów GPS EST-808KG do anteny samochodowej 5
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
5 pasm Mały przenośny GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer z wbudowaną anteną do użytku samochodowego
| Blokada sygnałów: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack itp. |
|---|---|
| Obiekty osłaniające: | Lokalizator GPS i inne rodzaje urządzeń do pozycjonowania GPS |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | +30dBm / 1W |
Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka Wbudowana 10 anten 4G WIFI GPS
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-40 M |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W±200mA |
34dBm Telefon komórkowy Pilot Jammer / Blocker EST-505F do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
15m Jammer telefonu komórkowego Wbudowany typ anteny dla sygnału WIFI 2G 3G 4G 5G
| Dostawca energii: | Wbudowana moc AC5V /20A |
|---|---|
| Anteny: | Wbudowane anteny dookólne |
| Rozmiar: | 397 (dł.) * 230 (szer.) * 86 (wys.) |
5 anten 250W High Power Jammer, blokada sygnału GSM / 3G / WIFI
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Czarna zagłuszacz zdalnego sterowania 6W, blokada mocy GSM / CDMA / 3G
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Scrambler do telefonów komórkowych o dużej mocy, zewnętrzne zagłuszanie anteny źródła zasilania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Antena zagłuszająca o dużej mocy 4 W Z zasilaczem AC, scramblerem telefonu komórkowego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
1500m 3 pasma Wysokiej mocy antydronowy jammer bezzałogowy z antenami wszechstronnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |

