Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA GSM DCS PHS 3G, pięć anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Pobór mocy: | 5W |
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
8W Anteny Telefon komórkowy Blokada sygnału Jammer WIFI 4G do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model: | EST-808J8 |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy z 2G / 3G / 4G1 / 4G2 / WIFI dla szkół i wojska
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505C2 |
3G 33dBm Samochodowy telefon komórkowy Bloker sygnału Jammer EST-808F1 z 4 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA EST-808F3, 850 - 894 MHz z 4 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Blokada sygnału telefonu komórkowego 3G EST-808A, częstotliwość 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
5 Antena 33dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker EST-808D na zamówienie
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o pełnej częstotliwości EST-808E dla szkół, 5 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Wbudowana antena zagłuszająca / blokująca sygnał telefonu komórkowego DCS / PHS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-15 m (-75dBm) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA 3G 808JJJ Wbudowana antena na zamówienie
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |

