Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
4 anteny Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego dla CDMA GSM DCS PHS 3G
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M (nadal zależy od siły w danym obszarze. |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm/1W |
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
8 anten Telefon komórkowy Jammer sygnału Przenośne pozycjonowanie satelitarne WIFI 3G do samochodu
| Zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Wymiar: | 140×75×35 mm |
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
Mobilny pojazd GPS Pozycjonowanie satelitarne sygnału telefonu komórkowego Jammer EST-808KA1
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości emisji: | 1500-1600 MHz |
| Zakres regulacji mocy: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CE RoHS 5 wbudowany w anteny dookólne 160 * 100 * 30 Mm
| zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 5 wbudowanych anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm /1W |
Plecak 30 metrów blokujący zakłócacz sygnału telefonu komórkowego z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
20 Anteny Telefon komórkowy Jammer Sygnału 3G 4G WiFi Bluetooth Urządzenie Scrambler Telefonu Komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 0-40m regulowany (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | ≤ 33dBm / 2W (regulowane pokrętłem regulacji mocy) |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (wejście: AC100-240V; Wyjście: DC12V 20A) lub zasilacz samochodowy DC12V |
Jammer sygnału telefonu komórkowego ze stopu aluminium GPS Jammer telefonu komórkowego 16W
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| zakres zagłuszania: | 1-30m |
Wodoodporny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Blaster Shelter do stacji benzynowej EST-808G
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy |
|---|---|
| Czas pracy: | 24 godziny ciągłego |
| Pobór mocy: | 5W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G z 4 antenami EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wifi, zagłuszacz wideo Bluetooth EST-808FII
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |

