Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wifi Gps do pokoju badawczego / AC110V-240V
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Sygnał |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Przenośne ręczne urządzenia śledzące Anti All GPS GSM GPRS UMTS Wszystkie zagłuszacze sygnału GPS i Lojack
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
10 Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego z anteną z dwufunkcyjną baterią i działającą wtyczką AC
| Moc wyjściowa: | każde pasmo 2W, łącznie 20W |
|---|---|
| Waga produktu: | około 6,7 kg |
| Typ zagłuszacza: | Zagłuszacz radia, zagłuszacz RF, zagłuszacz telefonu komórkowego, zagłuszacz samochodu |
Pojedyncze anteny Samochodowy zagłuszacz sygnału GPS Przenośny ręczny Rozmiar 95x45x18 mm
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
| Rozmiar: | 95x45x18mm |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 4W 5 WIFI / GSM / 3G z przełącznikami DIP
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G / 4G / WIFI / + GPS, przenośne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Sygnał |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 3,2 W, osłona zagłuszacza anteny 3G / GPS 4
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Wzmacniacz / bloker sygnału telefonu komórkowego CE / ROHS z antenami dookólnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Przenośne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G do sali konferencyjnej
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
8 Antena Ręczna metalowa obudowa Blok zagłuszania sygnału GPS 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią w środku
| Zasilacz: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Waga: | Około 500g |
| Wymiar: | 140*75*35 |

