Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Przenośny telefon komórkowy Jammer sygnału GPS 808KB z zasięgiem 10m dla wojska
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1500-1600 MHz |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
27 anten 2G 3G 4G LTE 5G WIFI przenośny telefon komórkowy Jammer z GPS VHF UHF blokowanie radia FM
| Nazwa produktu: | Podręczny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Eksportuj moc (Po): | ≥27dBm |
| Impedancja wejścia/wyjścia: | Złącze 50Ω/N |
Biblioteka 808HI Przenośny Jammer do telefonów komórkowych GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
Bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G z zagłuszacz sygnału GSM / GPS / Wifi
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Numer modelu: | EST-808M |
Wifi / Bluetooth / Bezprzewodowa blokada sygnału wideo telefonu komórkowego EST-808HF
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
GPS Satelitarny telefon komórkowy Zagłuszacz / bloker sygnału 33dBm z anteną Omni
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
|---|---|
| Pobór prądu: | 150mA |
| Moc wyjściowa: | 2mV |
Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka Wbudowana 10 anten 4G WIFI GPS
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-40 M |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W±200mA |
Przenośny wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 3G / LOJACK Jammer do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Port wyjściowy: | DCS/PHS |
| Czas pracy baterii wejściowej: | 120minut |
4-pasmowy przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 30dBm EST-808SF, zagłuszacz sygnału CDMA / GSM
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 500mW |
EST-808HF Wifi Blokowanie sygnału wideo telefonu komórkowego 2500 MHz do sali egzaminacyjnej
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |

