Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych Bluetooth 3G EST-808SG2 z pilotem
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Wymiar: | 97(dł)×48(szer)×18(wys)mm |
4G 2400mhz 4 anteny Przenośny zagłuszacz / urządzenie blokujące / osłona telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Indoor 30dbm Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 1 wat do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Waga: | 300g |
4-kanałowy przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 1500MHz - 1600MHz GPS Blocker
| Antena: | 4 Anteny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110V-240V DC9V) |
CDMA / GSM Przenośna blokada telefonu komórkowego EST-808HC z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
2400 MHz WIFI + 3G / 2G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych EST-808HF na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
Bezpieczeństwo Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G 25dBm CDMA / GSM Blocker
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Wifi Wireless Video Przenośny Jammer do telefonów komórkowych EST-808HD, 2400 - 2500 MHz
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 1 antena |
Wifi Bezprzewodowa Przenośna Jammerka do Telefonów Komórkowych
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 1 antena |
CDMA Handheld GPS Blocker Recenzje DCS / PHS Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-970MHz |
| Port wyjściowy: | CDMA |

