Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Plecak wojskowy GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
Plecakowy pilot zdalnego sterowania Jammer o dużej mocy 8 kanałów Blokowanie promienia 80M
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 5-10W (37-40dBm) +/-200mW |
| Zasięg: | 10-80m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
4-pasmowy przenośny zagłuszacz GPS WIFI Bluetooth Bezprzewodowe wideo na telefon komórkowy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Zasilacz sieciowy Prison 2G 3G GPS Signal 200W High Power Jammer
| Zakres zagłuszania: | Promień 200-300M |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny kierunkowe / 4 szt. Anteny dookólne (opcjonalnie) |
| Pasmo pracy (MHz): | 4 pasma, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS |
Promień 20 m 8 pasm 7,4 V 3600 mAh Ręczny zagłuszacz 5G
| Rodzaj: | Przenośny kieszonkowy kieszonkowy zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 8 anten dookólnych |
Ukryty ultradźwiękowy zagłuszacz dźwięku / nagrywania głosu 1-2 m do tajnego spotkania
| Typ ekranowania: | Telefony komórkowe, długopisy nagrywające i inne urządzenia do akwizycji dźwięku |
|---|---|
| Odległość ekranowania pojedynczego hosta w systemie: | 1-2 m (odległość ekranowania różnych urządzeń nagrywających jest różna) |
| Kąt funkcji pojedynczego hosta systemu: | 90-120 stopni |
Zagłuszacz do telefonów komórkowych o dużej mocy 12 pasmowy przenośny 12 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | Promień 50-150M |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
2G 3G 4G Sygnał WiFi Jammer telefonu komórkowego o dużej mocy 960 MHz 8 pasm
| Nazwa: | Jammer o dużej mocy |
|---|---|
| Antena: | 8 sztuk wielokierunkowych anten FRP o dużym zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokuj ogólnoświatową sieć mobilną 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
Urządzenia do śledzenia pojazdów GPS 4G / urządzenia do śledzenia pojazdów GPS
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

