Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego, wbudowany bezprzewodowy zagłuszacz sygnału 1-15M
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
EST-808KF Zagłuszacz telefonu komórkowego GPS Częstotliwość 1500 - 1600 MHZ, 4 anteny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
Zagłuszacz sygnału GPS 30dbm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Czas pracy: | 2-3 godziny bez przerwy |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonów komórkowych CDMA / GSM 25dBm z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Mini urządzenie do śledzenia sygnału GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
3G WIFI GPS Signal Jammer Shield z 5 antenami, 10m zasięgiem zagłuszania
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
| Wymiar: | 110 (dł.) × 62 (szer.) × 30 (wys.) mm |
Pięciopasmowy zagłuszacz sygnału GPS 808KG Tarcza WIFI do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
EST-808KA2 Zagłuszacz sygnału GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
16 Dyrekcja Antenny Wysoko efektywne rozwiązanie zakłócenia
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Desktop 14 Pasy Blokator telefonów komórkowych 80 metrów Pokrycie do celów bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | zakłócacz sieci komórkowej 5G |
|---|---|
| Materiał: | metal + elektronika |
| Kolor: | Zielony, czarny lub dostosowany |

