Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Wodoodporny zagłuszacz o dużej mocy 75 W, zagłuszacz więzienny do telefonów komórkowych 2G / 3G
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Pełnofrekwencyjny telefon komórkowy WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Przenośny zakłócacz sygnału
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 27 pasm, w tym GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,4 |
GPS Signal Przenośny telefon komórkowy Jammer 8 Antena 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią wewnątrz
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G, 4G LET Wmax Jammer / Blocker z 6 antenami
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
5 anten GPS Jammer sygnału 20m Ręczny telefon komórkowy WIFI do użytku w pomieszczeniach
| Zakres zagłuszania: | 5-20m |
|---|---|
| Wymiar: | 125×63×24 mm |
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
3 Antena 2.4W Przenośny Jammer do telefonu komórkowego GPS / WIFI / 2G / 3G z ładowaniem samochodowym
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
3-pasmowy przenośny telefon komórkowy Jammer Handheld do WiFi Bluetooth GPS 3G
| Promień zagłuszania: | 1-15m (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm/1W |
Przenośne pozycjonowanie satelitarne GPS pojazdu Mobilny zagłuszacz sygnału 1500-1600 MHz
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości emisji: | 1500-1600 MHz |
| Zakres regulacji mocy: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
100-240V AC Adapter Przenośny Jammer do telefonu komórkowego 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Alarm niskiego poziomu baterii
| zakres zagłuszania: | Promień 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS telefonu komórkowego 3G z 10-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

