Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
12 pasmowy zakłócacz sygnału telefonu komórkowego
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-10 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 5-80 m |
| Zasilanie: | AC 110 ~ 240 V 45 ~ 60 Hz |
10-pasmowy kierunkowy telefon komórkowy 2G 3G 4G i WiFi i walkie-talkie zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-60 m (w kierunku anteny panelowej) |
|---|---|
| Antena: | Kierunkowa antena panelowa |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 10 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/ |
Ręczna blokada telefonu komórkowego MINI GSM / 3G EST-808HB z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Samochodowe zagłuszacze sygnału telefonu komórkowego z przełącznikiem / anteną Omni
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Przenośny telefon komórkowy z walizką GPS WiFi Signal Jammer 11 pasm z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
WIFI / GPS Przenośny telefon komórkowy Jammer 4 Antena z 10-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Antena dookólna zagłuszacz sygnału GPS Czarny L1 Anti Tracker z przełącznikami
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
VHF UHF Lojack Radio mały kieszonkowy zagłuszacz 10 anten CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Urządzenie szyfrujące telefon komórkowy OEM, zakłócacz częstotliwości GPS do samochodu / taksówki / autobusu
| zakres zagłuszania: | Promień 1-15M (silność sygnału musi być ≤-75dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 5 pasm, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 (lub GSM/DCS/WIFI/GPS), dostępny OEM |
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS, bloker sygnału telefonu komórkowego WIFI 3G / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |

