Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
4500mAh WIFI GPS Przenośny telefon komórkowy Jammer 18 anten 2G 3G 4G 5G
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | Anteny dookólne 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 |
Przenośny zakłócacz sygnału GPS o mocy 800 mW o wysokiej częstotliwości 1500 MHZ - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
10m Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 6 anten Wbudowana bateria litowo-jonowa 7,4 V 3600 mAh
| Zakres zagłuszania: | 1-10 m (-75dBm) |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | Sieć komórkowa 2G/3G/4G i WiFi/Bluetooth |
WiFi 2.4G 5.8G Zagłuszacz sygnału GPS Bluetooth Glonass 4 pasma 15m
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału WiFi i GPS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny lub srebrny / złoty (można dostosować) |
| Antena: | 4 szt. anten dookólnych |
1W 10 Antena 4500mAh Walkie Talkie Zagłuszacz sygnału
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker / izolator EST-808KC, 3 anteny
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 1 W |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
5 kanałów Wifi GPS Jammer, 30dBm Mobile GPS Blocker Jammer
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Przenośny bloker zakłócania telefonów komórkowych 3G EST-808HA, częstotliwość 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
EST-808KC Jammer sygnału GPS + blokada telefonu komórkowego z 3 antenami, czarna
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych WIFI GPS EST-808KG z pięcioma antenami, czarny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 5 Antena |

