Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Mały 1600mhz GPS Jammer sygnału telefonu komórkowego 30dbm o zasięgu 10m, czarny
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1500-1600 MHz |
| Zakres zagłuszania: | 1-10m |
2200mhz 30dbm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego dla szkół z 5 pasmem, przenośny
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Zasięg ekranowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Zagłuszacz sygnału GPS VHF / UHF 2G 3G Wifi 34dBm z 8 antenami
| Numer modelu: | EST-808M1 |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| zakres zagłuszania: | 1-30 metrów |
12 pasm Oprogramowanie IoT Sterowanie telefonem komórkowym Wifi Signal Jammer Wbudowane anteny z ekranem LCD
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego o zasięgu 10 metrów 30dbm z DCS / PHS, 6 anten
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego o dużej mocy Wi-Fi 30dBm z wentylatorem
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Lekki bloker częstotliwości telefonów komórkowych, ręczny zagłuszacz telefonów komórkowych o mocy 500 mw
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
10 kanałów 5W 37dBm 5G Signal Jammer z ustawieniem timera
| Zakres zagłuszania: | 1-60 m (w kierunku anteny panelowej) |
|---|---|
| Antena: | Kierunkowa antena panelowa |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 10 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/ |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Jammer sygnału 18 kanałów Handheld do użytku bezpieczeństwa
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Typ anteny: | Antena dookólna o zysku 2dBi |
4 anteny GPS Jammer sygnału 2500mAh Przenośny wewnętrzny telefon komórkowy WIFI
| Zakres zagłuszania: | 5-20m |
|---|---|
| Rozmiar: | 100×57×22mm |
| Dostawca energii: | AC110-220V/DC12-36V |

