Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
2-pasmowy przenośny telefon komórkowy zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania ręcznego
| Zakres zagłuszania: | 1-20m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm/1W |
Zdalne sterowanie Przenośny ręczny telefon komórkowy Jammer sygnału 5 pasm
| zakres zagłuszania: | 1-20m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm /1W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G 2500 mAh Potrójne pasma Przenośny ręczny
| Zakres zagłuszania: | 1-20 M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego 14W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | Regulowany promień 1-25M (sygnał komórkowy musi być ≤-85dBm w lokalizacji). Zasięg zagłuszania nadal |
|---|---|
| Anteny: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
Triple Bands Car Telefon komórkowy Jammer Przenośny ręczny rozmiar GPS / 3G
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
|---|---|
| Zakres regulacji mocy: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 60W Przenośna walizka o dużej mocy
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Anteny: | 11 wbudowanych anten dookólnych |
| Promień zagłuszania: | 0-60m regulowany |
Czarny GPS 30dBm Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 808KB o zasięgu 10m
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10m |
| Kolor: | czarny |
Przenośny zakłócacz / bloker sygnału telefonu komórkowego 3G EST-808HA, 2110 - 2170 MHz
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | DC8V 1500mAh |
Bezprzewodowy sygnał wideo 25dBm Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z niebieskim zębem
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | 2400-2500 MHz |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA / DCS / GSM / WIFI do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Wymiar: | 97(dł)×48(szer)×18(wys)mm |

