Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Niestandardowy 11-Pasowy 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Przenośny 60W Wysokiej mocy
| Rodzaj: | Przenośny zakłócacz sygnału dużej mocy |
|---|---|
| Promień zakleszczenia: | Regulacja w zakresie 0-60 m (@-75 dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 11 sztuk anten dookólnych |
3G GPS Bluetooth pełnozakresowy bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z 8 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Zakres zagłuszania: | 1-30 metrów |
8-pasmowy ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Rozmiar: | 140×75×35 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G z 4 antenami EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
4-pasmowy przenośny sygnał telefonu komórkowego Jamme
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | Wbudowana antena |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dbm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
4W 4 Anteny 2G 3G EST-404A Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
30dBm Ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Regulowany 10 pasm 3G WIFI GSM Bloker sygnału CDMA
| Rozmiar: | 170×100×50 mm bez anteny (przy wysokości anteny 255mm) |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania Scrambler WiFi GPS
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |

