Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
808HE 3G / WIFI / GPS Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, 3 anteny
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 1W |
2G 3G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3 Anteny dookólne Rozmiar ręczny
| Zakres zagłuszania: | 0.5-15m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa:: | +30dBm/1W |
Przenośny telefon komórkowy WIFI Signal Jammer 300g Handheld Indoor
| Zakres zagłuszania: | 2-10M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Ładowarka sieciowa: | AC110-250V/DC12-36V |
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh |
mały potężny przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego system amerykański 3G 4G
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Przenośny zagłuszacz / wyłącznik / izolator sygnału telefonu komórkowego 2G 3G EST-808HB
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego Bluetooth dla szkół, 33dBm
| Zakres zagłuszania: | 1-25m (-85dbm) |
|---|---|
| Model: | EST-808P |
| Częstotliwość: | 930-960 MHz |
Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 Anteny GSM 3G 4G 5G 10W dla farmy
| Rodzaj: | Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 10W |
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy, wielofunkcyjny
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
EST-808HE3 Przenośny zagłuszacz / bloker / przerywacz sygnału telefonu komórkowego 3G / 2G
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
2.4W WIFI GPS 3G Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker EST-808HE
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |

