Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ portable mobile phone signal jammer ] mecz 169 produkty.
Mini Satellite GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF dla pojazdów, 30dBm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Zagłuszacz / izolator sygnału GPS samochodu Anti Tracker EST-808KA2, DC 12V - 24V
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Rozmiar: | 75mm×21mm×19mm |
EST-808KA2 150mA Zagłuszacz sygnału GPS / Bloqueador Form GPS L1 lub GPS L2
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
Zewnętrzne bezprzewodowe zagłuszacze sygnału 150mA Samochodowe śledzenie GPS z przełącznikiem
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Prąd zużycia: | 150mA |
Antena 510 mm 960 MHz 190 W Plecak Jammer do telefonów komórkowych 2G 3G 4G
| Kolor: | Zieleń wojskowa |
|---|---|
| Antena: | 6 szt. dookólnych anten FRP o wysokim zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokować ogólnoświatową sieć komórkową 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
5 pasm Mały przenośny GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer z wbudowaną anteną do użytku samochodowego
| Blokada sygnałów: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack itp. |
|---|---|
| Obiekty osłaniające: | Lokalizator GPS i inne rodzaje urządzeń do pozycjonowania GPS |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | +30dBm / 1W |
Materiał metalowy Nagrywanie dźwięku Jammer Przenośny dyktafon do telefonu komórkowego DC 12V
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Urządzenie do nagrywania głosu jako telefon komórkowy, pióro do nagrywania, dźwięk, ukryty mikrofon |
28 pasów Ręczny zakłócacz słuchawki komórkowej WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 miesięcy gwarancji
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 18 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
12 pasm 3G 4G 5G Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 800 W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/150A |
| Pobór energii: | ≤3000 W |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |

