Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
Biblioteka 808HI Przenośny Jammer do telefonów komórkowych GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
4-kanałowy przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 1500MHz - 1600MHz GPS Blocker
| Antena: | 4 Anteny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110V-240V DC9V) |
Urządzenie szyfrujące telefon komórkowy OEM, zakłócacz częstotliwości GPS do samochodu / taksówki / autobusu
| zakres zagłuszania: | Promień 1-15M (silność sygnału musi być ≤-75dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 5 pasm, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 (lub GSM/DCS/WIFI/GPS), dostępny OEM |
30dBm Ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Regulowany 10 pasm 3G WIFI GSM Bloker sygnału CDMA
| Rozmiar: | 170×100×50 mm bez anteny (przy wysokości anteny 255mm) |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
Lekki bloker częstotliwości telefonów komórkowych, ręczny zagłuszacz telefonów komórkowych o mocy 500 mw
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Jammer sygnału 18 kanałów Handheld do użytku bezpieczeństwa
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Typ anteny: | Antena dookólna o zysku 2dBi |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G Jammer wysokiej częstotliwości EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
12 kanałów 30M 2W 5G Ekran LCD Jammer sygnału telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | Promień 1-30M (silność sygnału musi być ≤-75 dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane 12 anten kierunkowych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Pasma OEM 10/12, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |
Wewnętrzny pilot zdalnego sterowania Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Promień 40m 22 anteny dookólne
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Przepustowość robocza: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |

