Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
Samochodowy Tracker GPS Jammer / Bloker EST-808KA2 z anteną
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Pobór prądu: | 150mA |
Antena blokująca sygnał GPS telefonu komórkowego do samochodu Anti Tracker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Prąd zużycia: | 150mA |
Przenośny samochodowy zagłuszacz sygnału GPS / bloker / izolator EST-808KB na zamówienie
| Częstotliwość: | 1500-1600 MHz |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
Ręczny przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KE do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
800mW 30dBm Zagłuszacz sygnału GPS 1500MHZ Blocker, Zagłuszacz GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
GPS Satelitarny telefon komórkowy Zagłuszacz / bloker sygnału 33dBm z anteną Omni
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
|---|---|
| Pobór prądu: | 150mA |
| Moc wyjściowa: | 2mV |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker / izolator EST-808KC, 3 anteny
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 1 W |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
EST-808I Telefon komórkowy WIFI Zagłuszacz / bloker sygnału GPS z 6 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
Ręczny samochodowy zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KB, częstotliwość 1500 - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
12W 6-pasmowy WIFI 3G GPS Jammer / Bloker EST-808I dla niestandardowych, 33dBm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |

