Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
Mini Satellite GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF dla pojazdów, 30dBm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Plecak wojskowy GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
Mini Satellite 30dBm Zagłuszacz sygnału GPS / Bloker EST-808KF dla pojazdów
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Mini Anti GPS Signal Jammer Tracker z pełną anteną tropizmu, bez przełącznika
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
Mini urządzenie do śledzenia sygnału GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
Zagłuszacz / bloker sygnału GPS / WIFI / 3G telefonu komórkowego z 6 antenami
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
|---|---|
| Pobór mocy: | 12W |
| Waga: | 2kg |
2.4W WIFI GPS 3G Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker EST-808HE
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |
EST-808KF Zagłuszacz telefonu komórkowego GPS Częstotliwość 1500 - 1600 MHZ, 4 anteny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego o dużej mocy Wi-Fi 30dBm z wentylatorem
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |

