Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
8 pasm 3600mAh Przenośny bloker sygnału GPS LOJACK XM Radio
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Funkcjonować: | współpracuje ze wszystkimi typami jednostek śledzących (skutecznie blokuje urządzenia śledzące GSM / |
EST-502F18 Blokowanie telefonu komórkowego 18 pasm WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 18 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 18 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
EST-502F24 Jammer sygnału telefonu komórkowego OEM 24 pasma Wszystkie blokowanie sygnału bezprzewodowego
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
8-pasmowy ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Rozmiar: | 140×75×35 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
2 watowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 16 pasm GSM CDMA 3G 4G GPS Sygnał WiFi EST-502F16
| Rozmiar: | 376×235×58 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz GSM / 3G / 4G / WIFI / GPS / CDMA / UHF / VHF, zagłuszacz wszystkich sygnałów |
40M 2W 22 Antena 5G Zagłuszacz sygnału z ładowaniem samochodowym
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne o wysokim zysku |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
Urządzenia do śledzenia pojazdów GPS 4G / urządzenia do śledzenia pojazdów GPS
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 1 - 40 m Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502F22 22 pasma 44 W Całkowita moc wyjściowa
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
8 Antena UHF / VHF Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 25m |
Zamontowany w pojeździe GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Zdalne sterowanie Jammer sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | blokada bomb samochodowych |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +47-50dBm / 50-100W |
| zakres zagłuszania: | Promień: 50-2000 M |

