Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
80m Bezprzewodowy przenośny zagłuszacz telefonów komórkowych RCIED Scrambler częstotliwości radiowych
| Rodzaj: | Przenośny plecak o dużej mocy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
EST-808HF Wifi Blokowanie sygnału wideo telefonu komórkowego 2500 MHz do sali egzaminacyjnej
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Ekran LCD Zasilacz sieciowy 33dBm/2W Blokada odbioru telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
CDMA Handheld GPS Blocker Recenzje DCS / PHS Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-970MHz |
| Port wyjściowy: | CDMA |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wifi Gps do pokoju badawczego / AC110V-240V
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Sygnał |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Przenośny dron pistoletowy UAV Jammer 900MHz 1,5G 2,4G 5,8G 1000m Blokowanie
| Rodzaj: | przenośna blokada dronów typu pistoletowego UAV |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny kierunkowe o wysokim zysku ((Zysk: 10dBi) |
| Blokada sygnału: | 900 MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800 MHz |
Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 Anteny GSM 3G 4G 5G 10W dla farmy
| Rodzaj: | Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 10W |
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
Kryty srebrny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 33dBm, czterozakresowy bloker EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
8-pasmowy wielofunkcyjny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie telefonu komórkowego WIFI / 4G / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
Wewnętrzny wielokierunkowy zakłócacz sygnału telefonicznego Ellular 33dBm 4Band Blocker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość bloku: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |

