Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
Czarny bloker sygnału telefonu komórkowego 35dBm 4G Telefon komórkowy / GPS / WIFI
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
7/24 Stale działający pilot blokujący sygnał telefonu komórkowego do użytku w samochodzie
| zakres zagłuszania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Anteny: | 3/6/8/10/12 anten dookólnych |
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz szyfrujący telefon komórkowy |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego o zasięgu 10 metrów 30dbm z DCS / PHS, 6 anten
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
Kryty 808M UHF / VHF GPS Zagłuszacz sygnału 8-pasmowy o dużej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
10 Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego z anteną z dwufunkcyjną baterią i działającą wtyczką AC
| Moc wyjściowa: | każde pasmo 2W, łącznie 20W |
|---|---|
| Waga produktu: | około 6,7 kg |
| Typ zagłuszacza: | Zagłuszacz radia, zagłuszacz RF, zagłuszacz telefonu komórkowego, zagłuszacz samochodu |
Plecakowy pilot zdalnego sterowania Jammer o dużej mocy 8 kanałów Blokowanie promienia 80M
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 5-10W (37-40dBm) +/-200mW |
| Zasięg: | 10-80m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego + GPS + WIFI + Walkie Talkie / Bezprzewodowe słuchawki (8 anten)
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
WIFI 3G Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, bloker sygnału mobilnego 6 Antena
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
34dBm Jammer zdalnego sterowania 2G / 3G / 4G 30M Blokowanie sygnału mobilnego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz zdalnego sterowania |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Przenośny telefon komórkowy + 3G + Wifi + zakłócacz sygnału GPS z wentylatorami chłodzącymi
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10m |

