Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
808HE 3G / WIFI / GPS Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, 3 anteny
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 1W |
Czarny GPS 30dBm Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 808KB o zasięgu 10m
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10m |
| Kolor: | czarny |
Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy, wielofunkcyjny
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G z 4 antenami EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G / 4G / WIFI / + GPS, przenośne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Sygnał |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
200-300m 6 zespołów Prison Tender Telefon komórkowy Zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | Promień 200-300M |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. Anteny kierunkowe/6 szt. Anteny dookólne (opcjonalnie) |
| Pasmo pracy (MHz): | 6 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, 4G, GPS |
Zagłuszacz zdalnego sterowania Wimax 3G, zagłuszacz sygnału WiFi z anteną kierunkową
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | 16W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 1600mhz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Wodoodporny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Blaster Shelter do stacji benzynowej EST-808G
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy |
|---|---|
| Czas pracy: | 24 godziny ciągłego |
| Pobór mocy: | 5W |
5-pasmowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wbudowana antena 3G / GSM z wentylatorami chłodzącymi
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |

