Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
Przenośny wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 3G / LOJACK Jammer do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Port wyjściowy: | DCS/PHS |
| Czas pracy baterii wejściowej: | 120minut |
Srebrny przenośny zagłuszacz telefonów komórkowych DCS / PHS EST-808KE, zasięg zagłuszania 1 - 10 m
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
High Power WIFI 2G / 3G Jammer do telefonów komórkowych z wentylatorami chłodzącymi, 6 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
Indoor 30dbm Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 1 wat do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Waga: | 300g |
4-pasmowy przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 30dBm EST-808SF, zagłuszacz sygnału CDMA / GSM
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 500mW |
6 Antena 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Blokowanie sygnału
| Materiał: | Metal + elektronika |
|---|---|
| Promień ekranu: | 50-500 metrów |
| sygnał ekranujący: | sygnał telefonu komórkowego, WIFI, GPS, UHF, VHF lub zindywidualizowany |
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 30dBm
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 500mW |
2400 MHz WIFI + 3G / 2G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych EST-808HF na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
3W GSM Blast Shelter Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-808GII do wewnątrz / na zewnątrz
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy |
|---|---|
| Czas pracy: | 24 godziny ciągłego |
| Pobór mocy: | 5W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA EST-808F3, 850 - 894 MHz z 4 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |

