Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
10m Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 6 anten Wbudowana bateria litowo-jonowa 7,4 V 3600 mAh
| Zakres zagłuszania: | 1-10 m (-75dBm) |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | Sieć komórkowa 2G/3G/4G i WiFi/Bluetooth |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 4W 5 WIFI / GSM / 3G z przełącznikami DIP
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Pełnopasmowa bezprzewodowa plastikowa blokada sygnału telefonu komórkowego 1-30M dla CDMA GSM PHS
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
5 pasm Mały przenośny GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer z wbudowaną anteną do użytku samochodowego
| Blokada sygnałów: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack itp. |
|---|---|
| Obiekty osłaniające: | Lokalizator GPS i inne rodzaje urządzeń do pozycjonowania GPS |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | +30dBm / 1W |
9 pasów Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer z przewodowym pilotem
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie neutralne |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
Lekkie urządzenie szyfrujące telefon komórkowy do WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| Zakres zagłuszania: | 1-27M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
4 pasma Wysokiej mocy antydrone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Bloker zdalnego sterowania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
16 kanałów zdalnie sterowane, kierunkowe, komórkowe, GSM DCS 3G 4G 5G, tłumienie zakłóceń GPS
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
1500m 3 pasma Wysokiej mocy antydronowy jammer bezzałogowy z antenami wszechstronnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
16 pasm Silny zakłócacz sygnału komórkowego z antenami kierunkowymi, który blokuje komunikację bezprzewodową
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |

