Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
EST-808HD bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zwykły zakłócacz sygnału telefonu komórkowego dla szkół, CDMA GSM DCS PHS 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |
14 Antenny Wielofunkcyjny bloker telefonów komórkowych GPS VHF UHF Interferencja 5-80m
| Kolor: | Czarne |
|---|---|
| gwarancja: | 1 rok |
| Antena: | 14 sztuk Anteny wszechstronne |
1500m pokrycia antydronowy jammer UAV Killer RF Blocker 6 kanałów ręczny 60W wysoka moc
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
3G 4G 5G Telefon komórkowy Blokowanie Wi-Fi 18 pasm Zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania
| Dostawca energii: | Wejście AC100V-240V (wyjście DC12V 20A) lub zasilacz samochodowy DC12V |
|---|---|
| Anteny: | 18 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 390*235*58mm (bez anten) |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 3,2 W, osłona zagłuszacza anteny 3G / GPS 4
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Wzmacniacz / bloker sygnału telefonu komórkowego CE / ROHS z antenami dookólnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie anten blokujących sygnał telefonu komórkowego 2
| Częstotliwość: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1, 4G2 |
|---|---|
| Waga: | 1,5 kg |
| Wejście zasilania: | AC160V-240V |
8 Antena Ręczna metalowa obudowa Blok zagłuszania sygnału GPS 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią w środku
| Zasilacz: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Waga: | Około 500g |
| Wymiar: | 140*75*35 |

