Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502C8 12W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dbm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Wielofunkcyjny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
14 anten Przenośny bezprzewodowy zagłuszacz sygnału GPS Pełne pasma 12000 mAh
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 14 sztuk anten dookólnych |
mały potężny przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego system amerykański 3G 4G
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
VHF UHF Lojack Radio mały kieszonkowy zagłuszacz 10 anten CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
16 kanałów Jammer sygnału telefonu komórkowego Jammer sygnału komputera stacjonarnego do użytku wojskowego
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
Bloker komórkowy 4G 12 kanałów High Power Jammer Desktop do użytku szkolnego
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Wewnętrzne zagłuszacze sygnału telefonu komórkowego 8 pasm Regulowany pilot 12W EST-502C8
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
OEM 16-pasmowy bloker sygnału Telefon komórkowy WIFI GPS VHF UHF Pilot sygnału Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 16 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |

